Dnes je 25. června, 2024
logo

Certifikáty:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 18001

Rychlý kontakt:

E-mail
infozavinaciso-ems.cz

Mobil
(+420) 737 752 890

Zajímavé odkazy

Hotel Alley **** - ubytování v Olomouci
Ideální ubytování jak na pracovní cesty, tak pro chvíle odpočinku. Pro příjemný pobyt v Olomouci Vám nabízíme prvotřídní ubytování, restauraci, fitness, parkování hlídáné kamerovým systémem.
ÉTER - telefonní seznam
Telefonní seznam firem, telefonní seznam mobilů, pravidelně aktualizované údaje o stovkách tisíc firem v ČR.
Last minute Turecko
Krásné a čisté moře, písečné pláže, historické památky. K tomu výborná kuchybě a pohostinní a milí lidé. Vyberte si z nabídky last minute zájezdů do Řecka včas, letos je Řecko nejvyhledávanějším cílem dovolené u moře.
Váhy
Prodej elektronických, mechanických vah, mostních vah a registračních pokladen.
Řezání laserem
Komplexní zpracování plechu pomocí CNC technologií - laserové řezání, cnc obrábění, svařování MIG a TIG, laserový popis.
Kamenictví Tomek
Široký sortiment přírodního kamene (žula, mramor), více jak 80 druhů. Dodáváme v deskách různých tlouštěk (2-10 cm), zajistíme profilování a leštění hran.
Střešní zahrady
Zelené střechy a střešní zahrady s dlouhou životností. Vegetační střechy Optigreen se zárukou vysoké kvality, efektivnosti a servisu.
Etnies boty
Zimní snowboardová kolekce - ochranné pomůcky (přilby, chrániče zad, chrániče horní části těla), brýle, rukavice a široká streetwear kolekce letní i zimní.
Stavební firma
Stavební firma TOMEK zajišťuje kompletní projektovou a architektonickou přípravu zejména průmyslových staveb.
Jazykové učebnice
Nakladatelství a knihkupectví INFOA nabízí v e-shopu učebnice angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a mnoha dalších jazyků.
Cestovní pojištění
On-line prodej cestovního pojištěníléčebných výloh, pojištění cestovních zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu občana, pojištění storna cesty a úrazového pojištění.
Požární ochrana
Kompletní služby v oblasti požární ochrany, certifikace ISO 9001, OHSAS a EMS. Prodej a servis hasicích přístrojů a hydrantů.
Zahradní architektura a krajinářství
Zahrada Olomouc zajišťuje široký servis a to od projektování přes pěstování a dodávku okrasných rostlin po realizaci zahrad, parků, veřejné zeleně a krajinných úprav.
Bytový textil
Textilsvet.cz nabízí záclony, ložní povlečení, prostěradla, dekorační látky, ubrusy, prostírání, ručníky, osušky a další bytový textil.
Kopírky Canon
Černobílé i barevné mulitfunkční stroje A3-A4 nabízí certifikovaný parnet Canon společnost Copyservis.
Inženýrské stavby
MYFA Olomouc se zabývá přípravou, projekcí a realizací inženýrských staveb.
Pozemky Tršice
Prodej zasíťovaných pozemků určených k stavbě rodinných domů v Tršicích u Olomouce.
Měřidla
Verko - váš dodavatel nástrojů, nářadí a měřidel